Логиката "взимам такси вкъщи, за колата ще се върна утре" звучи разумно, но рядко работи гладко. Колата, оставена в синя зона след изтичане на платения период, събира глоба. Колата в зона за репатриране може да се озове в наказателен паркинг с допълнителни такси за освобождаване. На сутринта следва второ такси в час пик, изгубено сутрешно време и главоболия, с които вечерта не е трябвало да завърши. Сборът от двата таксиметрови курса, евентуалната глоба и изгубения час нерядко надвишава цената на drink and drive услуга. И то без да сме смятали нервите. Когато колата е наблизо, drink and drive е единственото решение, при което и ти, и тя пристигате пред дома едновременно - тази вечер, не утре сутринта. Едно обаждане, направено преди тръгване от ресторанта, спестява всичките тези усложнения.
Оставената кола в центъра не е решен проблем
Последни коментари
Статистика
| Нови потребители | agoshev |
| Потребители | 114 |
| Общо публикации | 1929 |
| Пубилкувани | 1929 |
| Нови публикации | |
| Гласували | 2428 |
| Вотове за коментари | 0 |
| Коментари | 3 |
Влезте в акаунта си, за да коментирате или се регистрирайте тук.